Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Рэсурсныя цэнтры

ДУА «Гімназія г.Кобрына» 

Навучальны прадмет

Клас

Час працы

Педагог

  Кабінет

 Англійская  мова

 10-11

9.00-10.35

Дуднікова Юлія Сяргееўна

  8

 9

10.40-12.15

 8

9.00-10.35

Дзячэнка Святлана Пятроўна

  10

 10-11

10.40-12.15

(субота)

 Нямецкая мова

 8-9

9.00-10.35

Чорная Елена Мікалаеўна

  17

 10-11

10.40-12.10

(субота)

  17

 Інфарматыка

 9-11

9.00-10.35

Трацюк Анатоль Пятровіч

  16

 7-8

10.40-12.15

(субота)

Руская мова  і 

літаратура

 8

10.40-12.15

Гароднік Святлана Іванаўна

  11

 9

12.20-13.55

Гароднік Святлана Іванаўна

  11

 10

9.00-10.35

Карпава Ірына Юр'еўна

  6

 10

10.40-12.15

Карпава Ірына Юр'еўна

  6

 11

9.00-10.35

(субота)

Трацюк Наталля Віктараўна

  19

 Фізіка

 7

8.30-10.05

Тарасюк Валянцін Лявонцьевіч

  5

 8

10.10-11.35

Тарасюк Валянцін Лявонцьевіч

  5

 9

11.50-13.25

Тарасюк Валянцін Лявонцьевіч

  5

 7

13.30-15.05

(субота)

Тарасюк Валянцін Лявонцьевіч

  5

ДУА «Сярэдняя школа № 8 г.Кобрына»

 Расклад правядзення заняткаў з навучэнцамі 

Навучальны прадмет

Клас

Час працы

Педагог

Кабінет

 Беларуская   мова і   літаратура

 

 

 

 

 

 

 7

12.00-13.35

(субота)

Назаревіч Галіна  Канстанцінаўна

  61

 8

13.40-15.15

(субота)

Назаревіч Галіна  Канстанцінаўна

  61

 9

10.45-12.20

(субота)

Канапацкая Рыта  Міхайлаўна

  63

 9

12.20-13.55

(субота)

Канапацкая Рыта  Міхайлаўна

  63

 10

9.00-10.35

(субота)

Канапацкая Рыта  Міхайлаўна

  63

 11

8.00-9.35

(субота)

 

Иёнаў Валянціна  Васільеўна

  64

 10

9.40- 11.15

(субота)

Иёнаў Валянціна  Васільеўна

  64

 10

15.00-16.35

(серада)

Жарын Людміла  Васільеўна

  62

 ДУА «Сярэдняя школа № 8 г.Кобрына»

 Расклад правядзення заняткаў з навучэнцамі 

Навучальны прадмет

Клас

Час працы

Педагог

Кабінет

 Біялогія

 

 

 

 

 

 

 9

10.00-11.35

(субота)

Валасюк Антаніна  Зігмундаўна

  45

 10

11.40-13.15

(субота)

Валасюк Антаніна  Зігмундаўна

  45

 11

13.20-14.55

(субота)

Валасюк Антаніна  Зігмундаўна

  45

ДУА «Сярэдняя школа № 9 г.Кобрына»

  Расклад правядзення заняткаў з навучэнцамі 

Навучальны прадмет

Клас

Час працы

Педагог

Кабінет

 Матэматыка

 9

8.40-10.15

Кіраўнік – Радзько  Святлана Сяргееўна

  2.2

 7

10.20-11.55

 8

12.00-13.35

(субота)

 Геаграфія

 8-9

9.00-10.35

Ліхута Алла Фёдараўна

  3.1

 10-11

10.40-12.15

(субота)

  3.2


ДУА «Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына»,

ДУА «Сярэдняя школа № 7 г.Кобрына»

  МІЖШКОЛЬНЫЕ ФАКУЛЬТАТІВЫ

Навучальны прадмет

Клас

 Час працы

Педагог

Установа адукацыі, на базе якога працуе міжшкольны факультатыў

 Кабінет

 Гісторыя

 10-11

9.00-10.35

10.40-12.15

(субота)

Пісарэвіч  Антаніна  Яўгенаўна

Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына

  16

 Грамадазнаўства

 10-11

9.00-10.35

10.40-12.15

(субота)

Федоровіч  Галіна  Вітольдоўна

Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына

  17

 Фізіка

 10

9.30-11.05

(субота)

Олех Сяргей  Фёдаравіч

Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына

  12

 11

11.10-12.45

(субота)

Олех Сяргей  Фёдаравіч

Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына

  12

 Матэматыка

 11

9.30-11.05

Калінчук Валерый  Мікалаевич

Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына

  6

 10

11.10-12.45

 11

12.50-14.25

 10

14.30-16.05

(субота)

 Хімія

 

 

 

 

 8

9.00-10.35

(субота)

Радчук Іна  Михайлаўна

Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына

  19

 9

10.40-12.15

(субота)

Радчук Іна  Міхайлаўна

Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына

  19

 10

9.00-10.35

(субота)

Літвінюк  Генадзь  Сцяпановіч

Сярэдняя школа № 1 г.Кобрына

  18

 11

 СШ № 7

12.20-13.55

(субота)

Усатова Наталля  Дзмітрыеўна

Сярэдняя школа № 7 г.Кобрына

  23

Раздзелы сайта