Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Прэміі Спецфонду

Поощрены  денежными премиями 
Специального фонда Президента Республики Беларусь
по социальной поддержке одаренных учащихся и студентов

Брандес Игорь Анатольевич,

учащийся 11 класса
государственного учреждения образования «Средняя школа № 7г. Кобрина»,победитель заключительного этапа республиканской олимпиады по учебному предмету «Химия» (диплом III степени), 2018 год

Царёва Валерия Вадимовна,

учащаяся 11 класса
государственного учреждения образования «Средняя школа № 7г. Кобрина»,победитель заключительного этапа республиканской олимпиады по учебным предметам «Русский язык» и «Русская литература» (диплом III степени), 2018 год

Бриштен Артём Михайлович,

учащийся 11 класса
государственного учреждения образования «Повитьевский детский сад-средняя школа», победитель республиканского конкурса работ исследовательского характера учащихся в секции «Литературоведение (диплом III степени), 2018 год 

Грикень Дмитрий Викторович,

учащийся 11 класса
государственного учреждения образования «Гимназия г. Кобрина», победитель заключительного этапа республиканской олимпиады по учебным предметам «Всемирная история» и «История Беларуси» (диплом II степени), 2016 год

Заахвочаны грашовымі прэміямі
Адмысловага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
па сацыяльнай падтрымцы адораных навучэнцаў і студэнтаў

Давыдзюк Максім, які вучыцца 11 класа сярэдняй школы № 9 г. Кобрына,
пераможац рэспубліканскага конкурсу прац даследніцкага характару (канферэнцыя) па навучальным прадмеце "Руская літаратура"
Дыплом III ступені Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь, 2016 год

Гонгало Уладзімір, які вучыцца 10 класа сярэдняй школы № 6 г. Кобрына,
пераможац рэспубліканскага конкурсу прац даследніцкага характару (канферэнцыя) па навучальным прадмеце "Гісторыя"
Дыплом II ступені Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь, 2015 год

Вашчанак Надзея, навучэнка сярэдняй школы № 7 г.Кобрына,
пераможац апошняга этапу рэспубліканскай алімпіяды па хіміі,
Дыплом II ступені Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь, 2014 год

Грэбянчук Сяргей,
які вучыцца 11 класа
гімназіі г.Кобрына,
ПЕРАМОЖАЦ
апошняга этапу рэспубліканскай алімпіяды
па фізіцы, 2013 год,

ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ

Мартынюк Юлія,
якая вучыцца 9 класа гімназіі г.Кобрына,

ПЕРАМОЖАЦ
апошняга этапу рэспубліканскай алімпіяды
па біялогіі, 2013 год,

ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ

Лецук Раман,
які вучыцца 9 класа
сярэдняй школы № 6 г.Кобрына,

ПЕРАМОЖАЦ
апошняга этапу рэспубліканскай алімпіяды
па фізіцы, 2013 год,

ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ

                             

Петрасюк Алена, навучэнка гімназіі г.Кобрына, пераможац
XVII Рэспубліканскага конкурсу даследніцкіх прац (канферэнцыі) навучэнцаў па навучальных прадметах, 2013 год,
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ

Самоховец Арцём, навучэнец сярэдняй школы № 9 г.Кобрына, пераможац Рэспубліканскага конкурсу навукова-тэхнічнай творчасці якая вучыцца моладзі «Тэхна Інтэлект» 2013 года,

ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ

Спіс педагогаў
узнагароджаных прэміямі адмысловага фонду Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь па сацыяльнай падтрымцы адораных навучэнцаў і студэнтаў

за асабісты ўнёсак у развіццё здольнасцяў адораных навучэнцаў

 Ф.И.О. працаўніка

установа адукацыі

пасада

гады заахвочанняў

Лагвіновіч Віктар Якаўлевіч

Сярэдняя школа № 6 г.Кобрына

настаўнік матэматыкі

2015

Усатава Наталля Дзмітрыеўна

Сярэдняя школа № 7 г.Кобрына

настаўнік хіміі

2014

Максімавіч Святлана Мікалаеўна

Гімназія г.Кобрына

настаўнік фізікі

2013

Іонава Валянціна Васільеўна

Сярэдняя  школа № 1 г.Кобрына

настаўнік беларускай мовы і літаратуры

2009

Яфімава Ірына Яўгенаўна

Сярэдняя школа № 2 г.Кобрына

настаўнік нямецкай мовы

2008

Чірун Святлана Іосіфаўна

Кобрынскі раённы цэнтр дзіцячай творчасці

кіраўнік узорнага ансамбля танца «Пралесачкі»

2007

Раздзелы сайта